Dragon City Yemek Hilesi (Food Cheat) 06.03.2014

Dragon City Yemek Hilesi (Food Cheat) 06.03.2014

Dragon City Yemek

Dragon City Yemek Hilesi

For English please see below,

Dragon City’de dragonları büyütmek için yemekle beslememiz gerekiyor. Normalde uzun saatler ve emek isteyen yemek yetiştirme sürecini aşağıda anlatacağım hile ile bir dakika içerisinde gerçekleştirebilir ve dragonlarınızı hızlı bir şekilde besleyerek level atlatabilir, onların gücüne güç katabilirsiniz. Aman dragonları beslerken dikkat edin, elinizi kaptırmayın. Hile denendi ve onaylandı, problemsiz çalışmaktadır. Anlamadığınız kısımları lütfen sorun.

 1. 1. Linke tıklayarak Dragon City’e giriş yapın. TIKLA
 2. 2. Facebook ID ‘nizi bir yere kaydedin. (Video da nasıl bulacağınız anlatılıyor- Video en alttadır).
 3. 3. Session ID’nizi bir yere kaydedin. (Video da nasıl bulacağınız anlatılıyor).
 4. 4. Proxy sitesinden alacağınız IP adress i de bir yere kaydedin. Burada önemli olan IP adress in yanındaki barların tamamen yeşil olmasıdır. TIKLA
 5. 5. Yemek Hilesi Sitesine giriş yapın. TIKLA
 6. 6. Sitede ilgili kısımlara kaydetmiş olduğunuz Facebook ID, Session ID ve Proxy (IP adress) leri girdikten sonra işlem tamamlanmış olur. Belirli aralıklarla 1500 yemek  hesabınıza yüklenir. Bu işlemi abartmadan, dikkat çekmeyecek kadar yapmaya özen gösterin.

Dragon City Food Cheat

In Dragon City we must feed our dragons with food to raise them (level up) .  Normally it tooks long hours and endevour to grow plants (foods), but with the help of this cheat you can make it in 1 minute.  Cheat is working without problem. The video is Turkish but you can understand easily by only watching.

 1. 1. Access to Dragon City. CLICK
 2. 2. Note down your Facebook ID. (Explained in Video).
 3. 3. Note down your Session ID. (Explained in Video).
 4. 4. Note down your IP adress which you get from Proxy website. The most important thing here is the IP adress you choose must have  green bars. CLICK
 5. 5. Access to food cheat website. CLICK
 6. In the cheat website submit Facebook ID, Session ID and Proxy (IP Adress) and it is finished. 1500 food will be automatically loaded into your account periodically. Be careful not to load extraordinary amount of food.

   

Bir önceki facebook oyun hilesi Dragon City Sonsuz Gold Hilesi başlıklı makalemizde dragon city altın, dragon city altın hilesi ve dragon city hack hakkında bilgiler verilmektedir.

Dragon City Yemek Hilesi (Food Cheat) 06.03.2014 yazısı için 4 yorum var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategoriler

Dragon City Hileleri Facebook oyun hileleri