Dragoncity Hile Siteleri

Dragoncity Hile Siteleri

Dragoncity Hile Siteleri

dragon city hileleri

 

Facebook oyunlarının en gözdesi diyebileceğim dragoncity oyunu için hemen hemen hergün yeni bir hile ile karşınıza çıkmaya çalışıyoruz. Fakat gerek şikayet gerekse host firmaları tarafından tabi birde oyun yönetiminin yapmış olduğu güncellemeleride düşünürsek yayınlamış olduğumuz hileler fizlenmektedir.

Oyun ne kadar güncellenirse güncellensin hileler ne kadar kapanırsa kapansın, bizler trgames aile olarak yılmadan sizler için yeni hileler vermeye devam edeceğiz.

Değerli arkadaşlar aşağıda vermiş olduğum 10 adet site linki mevcuttur, bu sitelerden muhakkak çalışan biri vardır. Şahsen ben kendi adıma denedim ve 10 adet sitede çalışmaktadır. Bu sitelerden dragoncity food hilesi, dragoncity gold hilesi ve dragoncity exp yani xp hilesi yapabileceksiniz.

Her zaman kontrol etme fırsatım olmuyor, bu hilelerin tamamı çalışmadığı zaman facebook fan sayfamızdan yada buraya yorum atarak bizlere bildirirseniz sevinirim.

Facebook oyun hileleri ve dragoncity hileleri için bir adım önde olmak için, adresiniz belli…

dragoncity hilesiDragoncity hile siteleri aşağıda verilmiştir. Verdiğim adresleri kopyalayın ve tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak, enter tuşuna basın.

http://thanhliem221.comoj.com/
http://thanhliem221.site40.net/
http://liemnt221.comoj.com/
http://liemnt221.web44.net/
http://liemnt221.site50.net/
http://thanhliem2201.comoj.com/
http://thanhliem221.p.ht/
http://thanhliem221.zz.mu/
http://liemnt221.zz.mu/
http://liemnt2201.p.ht/

 

transBg        
   

Bir önceki facebook oyun hilesi Angry Birds Friends Hilesi başlıklı makalemizde Angry Birds Friends güç, Angry Birds Friends hileleri ve Angry Birds Friends Hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Dragoncity Hile Siteleri yazısı için 8 yorum var

  1. username hoặc password vừa nhập không chính xác!!
    -Username=>Gợi ý: VN là viết tắt của nước nào (chữ thường không dấu, ko cách)
    -Password=>Gợi ý: Ai yêu nhi đồng bằng bác … (viết tắt, chữ thường, ko cách)

    • Geç kalmışsın kardeşim. Bu eski bir hiledir, sitemizi devamlı takip edersen güncel dragon city hilelerini yapabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebookta Biz

Kategoriler

Dragon City Hileleri Facebook oyun hileleri