Dragoncity Yem ve Ejderha Hilesi

Dragoncity Yem ve Ejderha Hilesi

 

dragon city hileleri

Merhaba arkadaşlar facebook oyunlarından dragoncity oynuyorsanız yem ve ejderha sıkıntısı var ise doğru adrestesinizi. Arkadaşlar ilerleyen günlerde sizlere dragoncity oyununda para ve yem hileleri videolu olarak anlatımı yapılacaktır. Aşağıdaki verdiğim linklerde doğa ejderhası,ışıldak balığı ejderhası,karahindiba ejderhası , cıva ejderhası ve 1000 food yani 1000 yem bulunmaktadır.Linklere tıklayıp envarterinizi kontrol ettiğinizde ejderhaların geldiğini göreceksiniz fakat daha önceden bu linklere tıkladıysanız malesef ödülü alamazsınız.

 DOĞA EJDERHASI

www.trgames.net
 IŞILDAK BALIĞI EJDERHASI

.
 KARAHİNDİBA EJDERHASI

.
 1000 FOOD (YEM)

.
CIVA EJDERHASI

transBg        
   

Bir önceki facebook oyun hilesi Farmville2 Kırmızı Ambar Silme başlıklı makalemizde farmville kırmızı ambar almak, farmville2 kırmızı ambar ve farmville2 kırmızı ambar silmek hakkında bilgiler verilmektedir.

Dragoncity Yem ve Ejderha Hilesi yazısı için 58 yorum var

  1. beyler banada yollarmısınız hileyi =? yem para exp sınırsız bina sınırsız habitatlar falan msn veya face ekleyin cs resmi var [LÜTFEN]..

  2. hileyi guncellemeniz mumkun mu ?? suan calismiyor ama cok ise yariyacak bi hile simdiden teskkurler :)

  3. yya nası ben mi yapmayı bilmiyom linke tıklıyom dragon citye giriyo depoya bakınca depo boş

  4. çok güzel bir hile biliyorum size söyliim program yok site mite yok .Önce DRAGON CİTY’İ açın . Sonra oradan altın veya yemek ne varsa toplayın ama başlamadan önce başka sekmeden aynı faceden dragon cıty i açın sonra ikisinde de yemek altın ne varssa toplayın ama bu hileyi sayfa cevap vermiyor felan demeden önce yapmanız gerekiyor .SONRA istediğiniz sekmeyi yenileyin ve altın ve yemekleriniz yenilemediğiniz sekmeden daha çok olursa hile işe yarar ama unutmayın ki hileyi yaparken hata oluştu derse tamama tıklayıp 5-10 dakika bekleyin hileyi tekrar yappabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebookta Biz

Kategoriler

Dragon City Hileleri Facebook oyun hileleri