Farmville2 Gübre Ambarı

Farmville2 Gübre Ambarı

 

farmville2 gübre ambarı hilesi

 

Farmville2 gübre ambarı hilesi için ;

e_deco_pinkflamingo_generic   <<<— kodunu aratıyoruz

e_building_fertilizerbin_l1    <<<— bu kod ile değiştiriyoruz.

Marketten pembe flamingo alıyoruz.

Bildiğiniz gibi oyuna eklenmemiş ürünleri almak bazen sıkıntı yaratabiliyor. Gübre ambarı sıkıntı yaratır ise silmeniz için gerekli kodlar aşağıda verilmiştir.

Gübre ambarı silmek için;

e_building_fertilizerbin_l1    <<<— Kodunu aratıyoruz

e_deco_pinkflamingo_generic   <<<—Kodu ile değiştiriyoruz , yani alma hilesinin tam tersini yapıyoruz. Daha sonra herhangi bir arkadaşımızı ziyaret edip geri dönüyoruz ve oyun sayfamızı yeniliyoruz.

 

transBg        
   

Bir önceki facebook oyun hilesi Gübre Ambarı İnşaat Malzemeleri başlıklı makalemizde farmville2, gübre ambarı inşaatı ve gübre dirgeni hakkında bilgiler verilmektedir.

Farmville2 Gübre Ambarı yazısı için 12 yorum var

  1. tamam görevin nasıl yapılacagını buldum. fazla gübreden dolayı gübre ambarını tıkla görevini yapamayan arkadaslar. bir komşunuza rica edip sizin tarlayı ziyaret etsin ve sizin gübre ambarına tıklasın.

  2. gübre sıfırlamayıda buldum. ilk önce birşeyler ekip gübreleyin sonra cheat engınede string kısmından ( fertilizer ) i aratıp çıkan sonuçları coins ile değiştirip hasat edip sayfayı yenıleyın

  3. gubre ambariyla ilgilenme gorevi var ama gubre ful oldugundan ambardan gubre cekemiyorum ne yapmaliyim ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebookta Biz

Kategoriler

Dragon City Hileleri Facebook oyun hileleri