Farmville2 Yeşil Para Hilesi

Farmville2 Yeşil Para Hilesi

farmville2 cash hilesi Farmville2 Yeşil Para Hilesi

Facebook oyunlarından en çok tutulan ve sevilen oyun olarak şuan için farmville2 oyununu görmekteyim. Oyun çıkalı uzun zaman olmasına rağmen , bir çok açık ve bu açıklar sayesinde bir çok hile yapabilmekteyiz.

Sizlere sitemizde , fan sayfamızda ve gruplarımızda farmville2 hileleri ve facebook oyun hileleri için gerekli paylaşımları yaparak bir çok arkadaşa yardımcı olduk.

Bizlere fan sayfamızdan ulaşarak facebook oyun hilesi çeken arkadaşlarında videosunu yada hazırlamış olduğu hileleri sitemizde yayınladık.

Şimdiki hilemiz farmville2 yeşil para hilesi.

Bu hilemizin anlatımı Oğuz Üstün arkadaşımıza aittir

. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Farmville2 hilesi için gerekli program; cheatengine

Gerekli kodlar:

40 42 OF 00 40 42 OF 00 00 00 00 00
29 00 00 00 29 00 00 00 00 00 00 00

Videolu anlatım;

 

 

transBg        
   

Bir önceki facebook oyun hilesi Royal Story Hilesi başlıklı makalemizde oyal story hediye, royal story bot ve royal story enerji hakkında bilgiler verilmektedir.

Farmville2 Yeşil Para Hilesi yazısı için 4 yorum var

  1. admin bu hile 8 ağustos itibariyle artık yapılmıyor artık marketi sınırsız yapamıyoruz ve sizden eni bir hile bekliyoruz lütfenn

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebookta Biz

Kategoriler

Dragon City Hileleri Facebook oyun hileleri