Social Wars Cash Hilesi

Social Wars Cash Hilesi

 

social wars robot

Facebook oyunlarından  social wars hilesi aşağıda videolu olarak anlatılmıştır.Bu hile ile sınırsız altın,cash ile alınan herşey,metal ,ahşap,yakıt aklınıza gelen herşeyi alabilecek , kapalı alanları açabileceksiniz,takviye kuvvetini dilediğinizce  artırabileceksiniz.

Social wars hilesi CE programı ile yapılmaktadır.Öncelikle mozilla ile oyuna giriş yapın  daha sonra CE programını açın  4 bytes kısmını string konumuna getirin gold yazın aratın,  çıkan sonuçları aşağı alıp cash olarak değiştirin.

Verdiğimiz bu hile aslında bir nevi social wars cash hilesidir, çünkü cash ile alınan herşeyi alabiliyorsunuz.

Benim size tavsiyem öncelikle gold yani altın miktarını yükseltmenizdir.

Social wars hilesi videolu anlatımı:

transBg        
   

Bir önceki facebook oyun hilesi Farmville2 Yılbaşı Şapkası başlıklı makalemizde farmville 2 hilesi, farmville2 yılbaşı şapkası ve hileleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Social Wars Cash Hilesi yazısı için 33 yorum var

  1. ben daha yeni oynamaya basladım neden yapamıyorum acaba hile kapandımı daha bugun yayınlanmıs nasıl olur yada ben yapamıyorum 2.410 gold um var acaba az dıyemı olmuyor.

  2. bişey sorcam bu hile daha sınra bitiyomu…….bilen warsa ltfen cvep werebiirmi hileyi ona göre yapıcamdda

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebookta Biz

Kategoriler

Dragon City Hileleri Facebook oyun hileleri