Candy Crush Saga Hileleri

Candy Crush Saga Hileleri

Candy Crush Saga Hileleri

candy crush saga hileleri

candy crush saga hileleri

Candy Crush dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından oynanan bir beceri oyunudur. Bu oyunda amacımız aynı renkteki şekerlemeleri yan yana getirmek ve puanları toplamaktır. Oyunda üç ya da daha fazla şekeri yan yana getirir isek şekerler patlayarak yok oluyor ve puanları topluyoruz. Eğer üç şekerlemeden daha fazla sayıda şekerlemeyi bir araya getirir ise daha fazla puan ve bonuslar elde ediyoruz. Oyun bölümlerden oluşuyor. Her bölümde bizi farklı zorluklar ve eğlenceler bekliyor. Oyunun yüzlerce bölümü mevcut ve dünya üzerinde bir çok Candy Crush Saga hayranı bulunuyor.

 

Her yaştan kullanıcıya hitap eden bu oyun herkes tarafından oynanabilir. Bu oyunlarda daha kolay yoldan rakiplerinizi geçebilmeniz için Candy Crush Saga Hileleri mevcuttur. Hileler sayesinde Candy Crush Sagada ekstra puanlar, altınlar, geliştirmeler kazanabilirsiniz. Candy Crush Saga Hileleri sayesinde kolay yoldan açacağınız yeni bölümler ile Facebook arkadaşlarınızın puanlarını geçebilirsiniz. Bazı oyunlar uzun süreli aşamalara sahiptir. Yapacağımız geliştirmeler için bazen günlerce geliştirme yapmamız gerekebilir. Bu da oyuncunun sıkılmasına neden olabilir. Eğer beklemeyi sevmiyorsanız bu bekleme süresinden kurtulmak adına Candy Crush Saga Hileleri yardımı ile  bekleyeceğiniz süreyi kısaltabilir veya anında geliştirmeleri tamamlayabilirsiniz. Oyunlarda bazı özellikler yalnızca gerçek para karşılığında satın alınabilmektedir. Kredi kartı ile yapacağınız ödeme ile bu Candy Crush Sagandaki ekstra özellikleri ve ek destekleri satın alabilirsiniz. Herkesin bu ekstra özelliklere verebilecek parası olmayabilir ya da oyunlar için para harcamak istemiyor olabilirler. Eğer siz de oyunlar için para harcamak zorunda kalmak istemiyorsanız Candy Crush Saga Hileleri ile para vermek zorunda kalmazsınız. Çoğu oyun internette ücretsizdir. Fakat bazen oyunlarda ücretsiz olarak ulaşabileceğimiz aşama kısıtlı olabilir. Ücretsiz olarak adlandırılan oyunlar ilk başta çok kolaydır. Her türlü imkana sahipmişsiniz gibi gözükür fakat belli bir yerden sonra oyun gittikçe zorlaşır. Oyunda daha fazla ilerleme kat edebilmeniz için sizi oyun içi satın alma seçeneklerini kullanmaya zorlanmaya başlarsınız. Bu bazı geliştirmeler için gereken özel paralar aracılığı ile olabilir. İhtiyacınız olan şeye oyun içersindeki normal görevlerden ulaşmanız imkansız olabilir. Ya da bazen oyun içinde zor bir şekilde sahip olunan şeyler de mevcuttur. İlk seçenekte kesinlikle oyun içi satın alma işlemi uygulamak zorundasınızdır fakat ikinci seçenekte sabır ederek değerli taşları biriktirir ve aynı işlemi uygulayabilirsiniz. Fakat bu çok uzun süren bir süreçtir ve oyun zevkiniz git gide azalacaktır. Keyif aldığınız bir oyun ise eğer oyunu bırakmak istemeyebilirsiniz. Oyunların para kazanmak için kullandığı yöntemlerden biri de can hakkı koymaktır.

Oyun için belli bir canı hakkınız vardır. Oyun oynadıkça ve yandıkça canlarınızı kaybedeceksiniz. Ve canlarınız sınırlı olduğu için oynamaya devam edemeyeceksiniz. Burada amaç oyuncuya parayla yeni haklar satın aldırmaktır. Bu çok sinir bozucu bir hale gelebilir. Oyundan keyif aldığınız bir anda oyun haklarınız bitebilir bu sebeple oyuna devam edemezsiniz. Oyuna devam etmek için dakikalar boyunca beklemeniz ya da gerçek para ile yeni haklar satın almanız gerekir. Eğer bunlarla uğraşmak istemiyorsanız Candy Crush Saga Hileleri size yardımcı olabilir. Candy Crush Saga Hileleri konusunda birçok internet sitesi mevcuttur. Bu siteleri ziyaret ederek Candy Crush Saganda nasıl avantaj elde edebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Uygulayacağınız yöntemlerle oyunlarda daha avantajlı bir konuma geçebilirsiniz. Elde edeceğiniz puanlar size birçok yönden avantaj sağlayacaktır. Hile yapmak kötü bir şey olsa da Candy Crush Saga için bu durum biraz daha farklı. Çünkü yaptığımız genellikle oyunda hile yapmak değil yalnızca oyunumuzu daha rahat oynamamızı ve sürekli oynamamızı sağlayacak yardımlar. Hangi oyunu oynuyorsanız o oyun için Candy Crush Saga Hileleri sayfalarını ziyaret ederek bilgi toplayabilir ve Candy Crush Saganızda bunları kullanabilirsiniz. Candy Crush Saganızdan daha fazla keyif almak için bu hilelere başvurabilirsiniz. Genellikle oyunlar bir süre sonra sıkıcı hale gelmeye başlamaktadır. Oynadığınız Facebook oyunu sıkıcı bir hal almaya başladığında hilelere başvurarak oyunları bir nebze olsun daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Candy Crush Saga Hileleri

Mobil Cihazlarda  Candy Crush

Facebook arkadaş listenizde Candy Crush Saga oynayan kişiler oyun her oyunun içinde listelenecektir. Bu listelerde genellikle sizin ve arkadaşlarınızın puanı sıralanmış olur. Bu sayede arkadaşlarınız arasında Candy Crush Saganda kaçıncı sırada olduğunuzu görebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile rekabet halinde olup birlikte eğlenebilirsiniz. Tabi arkadaşlarınız da Candy Crush Saga Hileleri konusundan haberdar olabilir. Arkadaşlarınıza olan avantajınızı kaybetmek için hileleri dikkatli kullanmanız gerekmektedir. Aksi takdirde arkadaşınız sizden şüphelenebilir ve hilelere başvurduğunuzu anlayabilir. Eğer oyunda çok hızlı bir gelişme kat ederseniz arkadaşlarınız bunun normal yollardan gerçekleşmediğini anlayacaktır. Bu yüzden arkadaşlarınızı puanınızla geçerek onlara hava atmak istiyorsanız ve hileye başvurduğunuzu anlamalarını istemiyorsanız dikkatli davranarak çok hızlı bir şekilde gelişmemelisiniz. Oyun hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlarınız kısa sürede gelişemeyeceğiniz kadar hızlı gelişirseniz bu işin içinde başka bir iş olduğunu tahmin edeceklerdir. Bu durumda yüksek skorunuzla hava atmanız imkansız hale gelir. Facebook’ta vakit geçirirken ayrıca oyunlar ile eğlenebilirsiniz. Oyunlara erişmek çok kolaydır. Bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan Candy Crush Sagaya erişebilir ve eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz. Candy Crush Saga her yaştan insanın oynamasına uygundur. Herkes kendi zevkine uygun bir Facebook oyunu bulabilir. Ailecek oynayabileceğiniz oyunlar Candy Crush Saganda mevcuttur. Facebook sitesinin oyunlarında zorlandığınız zamanlarda hilelere başvurabilirsiniz. Hilelere ulaşmak için biraz araştırma yapmanız şart. İnternetten bir çok hile bulabilir ve bunları uygulayarak oyunlarda ekstra puanlar ve özellikler kazanabilirsiniz. Kazanacağınız avantaj sizi diğer oyunculardan bir adım önce çıkartacaktır. Eğer Candy Crush Saga oynuyor ve daha başarılı olmak istiyorsanız bu yöntemlere başvurabilirsiniz.

 

Bazı Candy Crush Saga android ve iOS işletim sistemli mobil cihazlarda da oynanabilir durumdadır. Candy Crush Sagana cep telefonunuzla ya da tablet bilgisayarınızla erişebilmek için oyunları indirmeniz gerekmektedir. Mobil cihazınızla oyunları dokunmatik olarak oynayabilirsiniz. Candy Crush Saga mobil cihazlar için dokunmak oynanmaya uygun şekilde üretilmişlerdir. Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar için Candy Crush Saganı indirmek için Google Play Store’a girerek, arama yapabilirsiniz. Çıkan arama sonuçları arasında indireceğiniz oyunu seçerek telefonunuza indirerek kurabilirsiniz. Eğer telefonunuz android değil de iOS işletim sistemli bir Apple ürünü ise bu kez oyunlara sahip olmak için telefonunuz içerisindeki App Store vasıtasıyla oyunları bularak telefonunuza yükleyebilirsiniz. Telefonunuza yükledikten sonra ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Candy Crush Saganı telefonunuza yüklemek tamamen ücretsizdir. Candy Crush Saga Hileleri mobil platformlarda da uygulanabilir. Fakat mobil cihazlardaki Candy Crush Saga Hileleri bilgisayar ortamındaki hilelere göre biraz farklılık gösterebilir. Bu hileleri öğrenmek ve uygulamak için kısa bir araştırma yapmanız gerekecektir. Bazı sayfalarda hileler videolu anlatım ile gösterilmiştir. Bu videoları izleyerek ne yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Bu araştırmayı Candy Crush Saga Hileleri adı ile gerçekleştirebilirsiniz. Öğrendiğiniz bilgileri oyun üzerinde uygulayarak birçok avantaj elde edebilirsiniz. Bu kazandığınız avantaj ile arkadaşlarınız arasında fark yaratabilir, her oyunda birinci olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar

Facebookta Biz

Hediyeler