Clash Royale Yeşiltaş Hilesi

Clash Royale Yeşiltaş Hilesi

Clash Royale Yeşiltaş Hilesi

Clash Royale yeşiltaş hilesi

Clash Royale yeşiltaş hilesi

Clash Royale Yeşiltaş Hilesi

Merhaba arkadaşlar yakın zamanda videolu olarak hilesini anlatacağımız clash royale yeşiltaş hilesini bugün sizlere yazılı olarak anlatacağız, ileriki günlerde ise bu yazımızın videolu anlatımını sizler ile paylaşacağız.
Değerli arkadaşlar bu oyunda yeşiltaş hilesi yapabilmek için yazacağım adımları uygulamanız yeterli olacaktır.
Yazacağımız yazı sizler için biraz uzun olabilir belkide sıkılabilirsiniz ama Clash Royale hilesi yapabilmek için lütfen konuyu dikkatlice okuyun ve diğer arkadaşlarında yararlanması adına facebook duvarınızda paylaşın.

Clash Royale Yeşiltaş Hilesi Yapımı
Bu hileyi kredi kartı ve mobil hatlar üzerinden yapacağız ama herkeste kredikartı olmadığı için ben sizlere mobil hat üzerinden anlatacağım.
Arkadaşlar oyuna girince yeşiltaş alma bölümünden Avuç dolusu taş, taş kesesi yada Taş kovası bu 3 paketten sadece birini seçin, google play resmi ve ödenecek ücret çıkacaktır, devam et diyoruz ve daha sonsarısnda sizde gmail şifrenizi soracaktır, gmail şifrenizi giriyorsunuz ve ödeme onaylandı dediği taktirde taş miktarınızın arttığını göreceksiniz. Yani 300 taşınız var ve siz 1200 taş daha aldıysanız 1500 taş olarak görünecektir.
Taşlarınızı hiç harcamadan google chromeden play.google.com olarak giriş yapın play.google.com/store sayfası açılacaktır açılan sayfadan hesabım bölümüne giriniz.
Sipariş geçmişinden aldığınız taş görünecektir.
Sağ taraftan sorun bildire tıklayınız.
Karşınıza çıkan seçeneklerde ise, bu ödeme işlemini benim haberim olmadan ailemden birisi yada arkadaşlarımdan biri yaptı diyorsunuz ve tamam deyip ilerliyorsunuz. 1-2 dakika içinde sizlere google tarafından mesaj gelecektir. Google play üzerinden yapmış olduğunuz alışverişinizin iptali gerçekleştirilmiştir bu mesaj gelir gelmez yeşil taşlarınızı harcayın, harcamazsanız oyun tarafından geri alınacaktır.

Arkadaşlar bu Clash Royale hilesini sizlere zamanım olmadığı için yazılı olarak anlattım gönül isterdiki videolu olarak anlatımını yapalım. Ama en kısa sürede Clash Royale hileleri videolu olarak sizlere anlatılacaktır.

Facebook fan sayfamızı takip ederek diğer hilelerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

İstemiş olduğunuz oyun hilelerini yine bizlere facebook fan sayfamız üzerinden bildirebilirsiniz.

Sizlerinde facebook oyun hileleri anlatımlarınız var ise ve sitemizde yayınlamak isterseniz bizlere mesaj atarak ulaşabilirsiniz.

Clash Royale Yeşiltaş Hilesi yazısı için iki yorum var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar

Facebookta Biz

Hediyeler