Letsh Fish Balık Tutma Hilesi

Letsh Fish Balık Tutma Hilesi

Letsh Fish Balık Tutma HilesiLetsh Fish Balık Tutma Hilesi Facebook oyunlarından letsh fish oyunu bir çok oyuncuya hitap ederek, balık avcılığı ile uğraşan bir çok hobidaşın da ilgisini çekmiştir.

Bu oyunda hızlı level yani seviye atlayabilmeniz için, nadir bulunan balıklardan tutarak daha fazla xp kazanmalı ve level atlamalısınız.

Oyun gerçek bir balık avcılığını aratmayacak şekilde hazırlanmıştır. Fakat oltaya gelen her balığı tutamazsınız çünkü balık kaçacaktır.

İşte sizlere sunmuş olduğum bu videolu hile anlatımında, oltanıza gelen hiç bir balık kaçmayacak ve hızlı bir şekilde xp kazanarak level atlamanıza yardımcı olacaktır.

Bu yüzden hilemizin adına letsh fish balık tutma hilesi adını verdik , aslında letsh fish puan hilesi de diyebilirdik.

Arkadaşlar bu hileyi yapabilmeniz açısından bilgisayarınızda cheat engine programı yüklü olması gereklidir. Eğer yüklü değilse aşağıda vereceğim link üzerinden programı indirebilirsiniz.

Tabiki sadece hile programını indirmekle işiniz bitmiyor. Birde bu hile programında kullanacağınız dosyamız var, bu dosyayıda yine aynı şekilde vereceğim link üzerinden indirebilirsiniz.

Letsh fish hilesi ni yapamayan arkadaşlar olursa, fan sayfamız üzerinden bizlere yazarak yardım isteyebilirler.

Bu arada yapılmasını istediğiniz facebook oyun hileleri konusundada bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Hileyi yapabilmeniz için gerekli Programa buradan ulaşabilirsiniz. TIKLA

Daha fazlası için takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar

Facebookta Biz

Hediyeler