Monster Legends Hediyeleri

Monster Legends Hediyeleri

Facebook Oyunlarından Monster Legends için daha önceki yayınlarımızda sizlere sadece monster legends hileleri başlığı altında yayın yaparak bir çok oyuncu arkadaşımıza yardımcı olmuştuk. Şimdi ise  günlük altın, yemek, değerli taş, ejderha gibi bir çok hediyeyi sizler ile buluşturuyoruz.

Aşağıda verdiğim resme tıkladığınızda  sitemiz sizi oyun sayfasına yönlendirecek ve hediyeniz oyun hesabınıza yüklenecektir.

Monster legends hediyesini almak için aşağıdaki resme tıklamanız yeterlidir.

monster legends hileleri

 

Monster Legends Hediyeleri yazısı için iki yorum var

  1. çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiyi süüüüüüüüüüüper

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar

Facebookta Biz

Hediyeler