Pet Rescue Saga Blok Kırıcı Hilesi

Pet Rescue Saga Blok Kırıcı Hilesi

Pet Rescue Saga Blok Kırıcı Hilesi

pet rescue saga çekiç hilesi

Nisan ayının ilk haftası ve bu aya ait ilk blok kırıcı sizler ile.

Duyduk ki bir çok arkadaş blok kırıcı bekliyormuş. Bizlerde sizi daha fazla bekletmemek adına tek tıkla kazanabileceğiniz blok kırıcıları yayınlıyoruz. İsterseniz yazıları okumaya devam edebilirsiniz, okumak istemezseniz direk aşağıda vereceğim resimden hediyenizi alabilirsiniz.

Oyunun olmadık zamanlarında belkide bir hamle ile bitirebileceğiniz oyun bölümünde takılıp kalıyorsunuz. İşte verdiğimiz bu hediye sayesinde blokları kırarak oyuna rahatlıkla devam edebilirsiniz.

Blok kırıcı haricinde eğer pet rescue saga coins ihtiyacınız var ise bir önceki konumuzdan pet rescue saga 40 bin coins ödülünede ulaşabilirsiniz.

Pet rescue saga hileleri için sizler ile yakın zamanda trainer paylaşımı yapacağız. Bu hilenin nasıl yapılacağı, hangi programların kullanılacağı, hile yaparken nelere dikkat edileceği gibi konuların hepsini sizlere anlatacağım.

Arkadaşlar blok kırıcı dolu olan arkadaşlar hediye linkine tıklasa bile alamazlar, şimdiden söyleyelimnde hediye alamadım gibi konulara mağruz kalmayalım.

Petrescue saga hilesi yapmak istemeyen arkadaşlar , paylaşmış olduğumuz petrescue saga hediyelerinden faydalanabilirler. Hergün olmasada en azından iki günde bir sizler için hediye paylaşımımız devam edecektir.

Genellikle hediyeleri sırasıyla vermeye çalışıyoruz fakat   can ödülünü haftada bir kez veriyoruz. Çünkü zaman aşımı ile can miktarınız yükselebiliyor. Yinede petrescue saga can hilesi yapmak isterseniz, kategorilerimizden petrescue saga hileleri yazına tıklayarak dilediğiniz facebook oyun hilesi ni zorlanmadan yapabilir, yapamadığınız yada sıkıntı yaşadığınız oyun hileleri için facebook fan sayfamız üzerinden bizler ile irtibata geçerek yardım isteyebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden kazanmış olduğunuz blok kırıcıyı oyunda en çok zorlandığınız bölümlerde kullanırsanız daha faydalı olacaktır.

Bizlerden diğer facebook oyunları içinde yardım ve hile isteyebilirsiniz. Sizler için istemiş olduğunuz facebook oyun hileleri videolu anlatımlı olarak yayınlanacaktır.

Sizlerde hile ve ödül yayınlamak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla facebook oyun hileleri ve petrescue saga hileleri için fan sayfamızı beğenerek sitemizi sık sık takip etmeyi unutmayınız.

Pet Rescue Saga Blok Kırıcı Hilesi

Aşağıdaki resme tıklayarak hediyenizi alabilirsiniz.

pet rescue saga çekiç hilesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar

Facebookta Biz

Hediyeler