Petrescue Saga Blok Kırıcı

Petrescue Saga Blok Kırıcı

Petrescue Saga Blok Kırıcı

pet rescue saga blok kırıcı

Petrescue Saga Blok Kırıcı

Petrescue Saga Blok Kırıcı

Dün yayınlamış olduğumuz petrescue saga coins hediyelerini umarım bir çok arkadaş alarak onlara yardımcı olabilmişizdir. Yine aynı hızımızda devam ederek bugünde sizler için petrescue saga çekiç hediyesini veriyoruz.

Sevimli dostlarımızı kurtarmaya çalıştığımız bu vazgeçilmez oyunda böyle bir hediye sanırım çok makbule geçecektir.

Arkadaşlar blok kırıcı dolu olan arkadaşlar hediye linkine tıklasa bile alamazlar, şimdiden söyleyelimnde hediye alamadım gibi konulara mağruz kalmayalım.

Petrescue saga hilesi yapmak istemeyen arkadaşlar , paylaşmış olduğumuz petrescue saga hediyelerinden faydalanabilirler. Hergün olmasada en azından iki günde bir sizler için hediye paylaşımımız devam edecektir.

Genellikle hediyeleri sırasıyla vermeye çalışıyoruz fakat   can ödülünü haftada bir kez veriyoruz. Çünkü zaman aşımı ile can miktarınız yükselebiliyor. Yinede petrescue saga can hilesi yapmak isterseniz, kategorilerimizden petrescue saga hileleri yazına tıklayarak dilediğiniz facebook oyun hilesi ni zorlanmadan yapabilir, yapamadığınız yada sıkıntı yaşadığınız oyun hileleri için facebook fan sayfamız üzerinden bizler ile irtibata geçerek yardım isteyebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden kazanmış olduğunuz blok kırıcıyı oyunda en çok zorlandığınız bölümlerde kullanırsanız daha faydalı olacaktır.

Bizlerden diğer facebook oyunları içinde yardım ve hile isteyebilirsiniz. Sizler için istemiş olduğunuz facebook oyun hileleri videolu anlatımlı olarak yayınlanacaktır.

Sizlerde hile ve ödül yayınlamak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla facebook oyun hileleri ve petrescue saga hileleri için fan sayfamızı beğenerek sitemizi sık sık takip etmeyi unutmayınız.

Yakın zamanda sizler için oluşturacağımız petrescue saga bölüm geçme rehberi bir çok oyuncu için çok yardımcı olacaktır. Geçemediğiniz bölümleri bölüm geçme rehberindeki videoları izleyerek rahatlıkla hile yapmadan geçebileceklerdir.

Tasarım ve videolar hazır olduğu zaman facebook fan sayfası üzerinden duyuru yaparak sizleri bilgilendireceğiz.

29,04,2016 tarihli petrescue saga blok kırıcı hediyenizi aşağıdaki resme tıklayarak alabilirsiniz. Diğer hileler için kategorilerimizde gezinerek oynadığınız oyuna ait kategoriyi seçin vce istemiş olduğunuz hile videosunu izleyerek kolaylıkla uygulıyabilirsiniz.

Hediyeler genellikle günlük çıktığı için kaçıran arkadaşlar yada alamayan arkadaşlar bir sonraki gün şanlarını deneyebilirler.

Coins hediyeleri 40.000 adet civarı verilmektedir. Blok kırıcılar ise 10 adet verilmektedir. Keyifli Oyunlar…

pet resvue saga çekiç hilesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar

Facebookta Biz

Hediyeler