Petrescue Saga Coins Hediyeleri

Petrescue Saga Coins Hediyeleri

Petrescue Saga Coins Hediyeleri

Petrescue Saga Coins Hediyeleri

Petrescue Saga Coins Hediyeleri

Petrescue Saga Coins Hediyeleri

Facebook kullanıcılarının gözde oyunlarından biri olan petrescue saga oyunu için 27,04,2016 tarihli coins hediyeleri ile yine sizlerleyiz.

Sevgili petrescue saga severler yeni bir jeton hediyesi ile sizinleyiz. Sevimli hayvanlarımız kurtarılmayı bekliyor. Zaman kaybetmeden jetolarınızı alıp, dilediğiniz güçlendiriciye sahip olabilirsiniz. Facebook oyunları arasında en popüler oyunlardan olan Petrescue saga size keyifli zaman geçirmenin kapılarını açıyor.

Sevimli dostlarımızın serüveninde zaman zaman ihtiyaç duyduğumuz güçlendiricilere (blok kırıcı, renki balon, fişek, batlatıcı) en kolay sahip olma yollarından birisi de token yani jetonlardır. Hafta da en az iki kez 40.000 adet jeton veriyoruz. Bu jetonlar sayesinde  istediğiniz güçlendiricileri satın alabilirsiniz. Sitemiz üzerinde Petrescuesaga oyunumuz için can hilesi,  jeton hilesi ve blok kırıcı hilelerini güncel olarak yayınlıyoruz.  Aşağıda 2000’er adetli 20 link veriyoruz bu linklerden dileğiniz kadar jetonu alıp hemen kullabilirsiniz. Toplam da 40.000 adet jeton mevcut.  Hediyelerimizi andoid ve apple, tablet üzerinden kullanabilirsiniz.

Her gün bir güncel hediyeyi sitemizden tek tıkla, reklam sayfalarında boğulmadan alabilirsiniz. Sitemizdeki anlık hileler için Facebook fan sayfamızı muhakkak takip etmenizi tavsiye ederiz.

Farklı oyunlar için hile ve günlük hediyeleri de sitemizde bulabilirsiniz. Yapılmasını istediğiniz  facebook oyun hileleri için fan sayfamızdan bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Yine aynı şekilde hile videosu çekiyorsanız ya da bizler ile hile paylaşmak isterseniz fan sayfasından mesaj atmanız yeterli olacaktır.  Hilelerinizi geniş kitlelere yaymak için doğru bir yol olacaktır. Bizi takip edin bölümlerde takılı kalmayın.  Oyun oynamanın keyfi de size kalsın.

Keyifli, bol hileli oyunlar dileriz… Admin

27,04,2016

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar

Facebookta Biz

Hediyeler